فارسی English
  • 09175500300, 07633666111

شرایط و مقررات رزرو

شرایط و مقررات رزرو

ذخیره های بدون پرداخت و کد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند.

صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و شرایط رزرو هتل  از سوی میهمان می باشد.

ساعت تحویل مراکز اقامتی (ورود) 12و تخلیه (خروج)  قبل از 14 ظهر می باشد درصورت تاخیر در تخلیه یکروز کامل شارژ و میهمان موظف بپرداخت آن میباشد.

همراه داشتن شناسنامه عکسدار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی  و قوانین اداره اماکن در مراکز اقامتی الزامی است.

رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

همراه داشتن مواد آتشزا ، منفجره ، لوازم پر مصرف برقی ، گاز پیک نیک و یا چراغ خوراک‌پزی و طبخ غذا و امثالهم در مراکز اقامتی ممنوع می باشد

چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مکان ذخیره شده فقط به‌مدت یک شب خالی نگه داشته شده و حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد

چنانچه به‌علت موارد فورس ماژور(رخداد بلایای طبیعی و حوادثی خارج از کنترل و اراده شرکت) ذخیره انجام شده توسط مرکز اقامتی یا دفاتر مراکز ذخیره‌جا لغو گردد , وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد .

تغییر محل اقامت, تغییر تاریخ، ابطال ذخیره جا و باز پرداخت مبلغ دریافتی (بعد از کسر هزینه های ابطال) صرفاًتوسط صاحب حواله و فقط با کارت شناسایی انجام و قابل   پرداخت به حساب مبدا می باشد.

رزرو اتاق در ایام عید نوروز (28 اسفند تا 15 فروردین) به هیچ وجه کنسلی ندارد و پس از رزرو  قابل انصراف نمیباشد

شرایط کنسل کردن رزرو تا 24 ساعت قبل از تاریخ ورود مشمول هزینه های رزرو و پس از آن علاوه بر آن حداقل یکشب کسر میگردد.

جهت کنسل کردن رزرو فقط از طریق محل رزرو کننده امکانپذیر است

قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر از این رسمیت نخواهد شد در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید.

سایر قوانین مطابق با قانون رزرو هتل ها در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.

سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مدت اعتبار این ذخیره‌جا از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد. و پس از آن  در صورت نیامدن میهمان ، اتاق به شخص دیگری واگذار میشود.

صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول شرایط فوق میباشد و رزرو کننده حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط میکند.

رزرو آنلاین اتاق
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بزرگسالان
پیگیری رزرو
لطفا شماره رزرو خود را وارد کنید:
ورود به محیط کاربری
نام کاربری:
رمز عبور:
روش های پرداخت
aPayline